Běžná cena 9 690 Kč. Ušetříte 5% (484 Kč) 9 206 Kč

Na cestě do našeho skladu - dodaní do 14 dnů - Toto zboží je právě na cestě do našeho skladu. Jakmile bude zboží přijato, tak bude vaše objednávka odeslána a do emailu vam bude zasláno sledovací číslo.
ks
Tsarbomba

Hodinky mají 43,5 mm pouzdro z nerezové oceli o tloušťce 15,5 mm. Hodinky mají gumový pásek, safírové sklíčko odolné proti poškrábání a automatický strojek Miyota 8250.

Vodotěsnost: Ano - 5 ATM

Strojek: Miyota 8250 - Automatic

Pásek: Gumový

Hmotnost: 120 g

Druh sklíčka: safírové sklíčko - odolné proti poškrábání
Více

Kód produktu: 2426 Doprava a platba

Tsar Bomba - Název

Tsar Bomba přináší jedinečně navržené pánské hodinky. Jako jedna z předních značek jsme hrdí na to, že nabízíme kvalitní výrobky. Hodinky "Tsar bomba" jsou pojmenovány podle největší jaderné zbraně, která kdy byla na naší planetě odpálena. Důvodem, proč jsme si však zvolili tento název jako název naší značky, je to, že doufáme, že díky pečlivému výzkumu a vývoji každého výrobku naši značku každý pozná jako jadernou bombu, což znamená, že naše značka má silnou energii. Když ji budou zákazníci nosit, bude mít také stejnou energii jako jaderná bomba a vy ji dokážete překonat tváří v tvář obtížím a výzvám.

Doporučená značka

Jak se odráží v naší značce a výrobcích, spojujeme moderní výrobní technologie pokročilých strojků v designu inspirovaném estetikou starého světa. TSAR BOMBA, horologická značka nové doby.  Jsme hrdí na naše precizně zpracované hodinky, navržené a vyrobené pro náročné znalce. Nabízíme špičkově zkonstruované, esteticky navržené a zpracované hodinky, které odrážejí náš závazek ke kvalitě.

Proč si vybrat Tsar Bomba?

My, důvěryhodná značka, víme, že hodinky o vás hodně vypovídají a pomáhají vám vyniknout. Naší vizí je udržet váš styl při životě. Luxusní hodinky jsou vaším průvodcem a průvodcem po luxusních hodinkách. Naše hodinky navrhujeme tak, aby se kolekce vešla do zákazníkova rozpočtu. Spokojenost zákazníků a zákaznický servis jsou nejdůležitější součástí naší značky. Snažíme se každému zákazníkovi pomoci najít to, co hledá. 

Náš slib

Tsar Bomba vám nabízí personalizované hodinky a zlaté hodinky, které vyhovují vašemu elegantnímu stylu. Tsar Bomba používá pánské hodinky s chronografem, které vytvářejí drahý vzhled.

Slibujeme, že se budeme řídit zkušenostmi našich zákazníků a očekáváme od každé interakce s vaší značkou. Doufáme, že se vám naše výrobky budou líbit stejně jako nám, když vám je budeme nabízet. Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Parametry
Druh strojku Automatický - dobíjí se pohybem ruky
Barva pásku Červená
Barva pouzdra Červená
Druh pásku Guma
Velikost pouzdra 43 mm
Vodotěsnost 5 ATM
Chronograf Ano