Původní cena 19 490 Kč. Ušetříte 14% (2 729 Kč) 16 761 Kč

Předobjednávka - odeslaní začátkem května 2024
ks
PAUL RICH

Bylo vyrobeno pouze 500 kusů a každý z nich je očíslovaný po straně hodinek. Hodinky mají 43 mm pouzdro z nerezové oceli o tloušťce přibližně 11 mm. Stříbrný pásek je vyroben z nerezové oceli o šířce 20 mm a může být podle potřeby zkrácen. Hodinky mají podsvícený číselník, Švýcarský automatický strojek a minerální sklíčko se safírovou povrchovou úpravou. Paul Rich představuje model Iced Star Dust II, pozoruhodné hodinky, které představují novou éru designu a luxusu v rámci ikonické kolekce Star Dust. Hodinky s elegantním designem vyvažují moderní trend s charakteristickým robustním stylem značky Paul Rich. Řemínek hodinek byl přepracován pro větší pohodlí, je vybaven systémem plynulých článků a limitovaná edice Iced Star Dust II se může pochlubit osmi broušenými články zdobenými kubickými zirkony pro větší luxus. Rafinovaný design korunky zvyšuje pohodlnost nošení a štíhlejší hodinová a vteřinová ručička odrážejí moderní filozofii designu. Tyto hodinky dále povyšuje jejich klenotnická úprava, v níž 714 kamenů zdobí rámeček, pouzdro a řemínek hodinek.

Vodotěsnost: 5 ATM

Strojek: Automatický - NH35A

Pásek: Nerezová ocel

Délka pásku: 23,5 cm

Šířka pásku: 20 mm

Vyměnitelný pásek: Ano

Podsvícený ciferník: Ano

Druh sklíčka: Minerální sklíčko se safírovou povrchovou úpravou
Více

Kód produktu: 354 Doprava a platba

Rozdíly hodinek Paul Rich #1
Tyto hodinky zdobí ohromujících 714 drahokamů a jsou zázrakem řemeslného zpracování a luxusu. Jsou vybaveny jedinečnou kombinací 230 čtvercových a 484 kulatých drahokamů, které jsou pečlivě zasazeny tak, aby vytvářely úchvatnou přehlídku lesku. Pouzdro a řemínek procházejí kompletním procesem leštění, který nejen zvyšuje lesk drahokamů, ale také dodává hodinkám na celkové eleganci. Složité ruční zasazení hranatých i kulatých drahokamů, z nichž každé vyžaduje specializované techniky, výrazně zvyšuje složitost a půvab hodinek. Tato pečlivá pozornost věnovaná detailům při zasazování podtrhuje exkluzivitu hodinek a činí z nich symbol sofistikovanosti pro ty, kteří si cení složitého designu a výjimečného řemeslného zpracování.


Rozdíly hodinek Paul Rich #2
Kolekce Star Dust a Signature obsahují hodinky s podsvícenými ciferníky. Jednoduše vystavte své hodinky přirozenému nebo umělému světlu po dobu několika minut, aby vám později zářily ve tmě.

https://hodinky.s2.cdn-upgates.com/9/95ed0af883f1c5-1-optimized.jpg
Rozdíly hodinek Paul Rich #3
Naše kolekce Star Dust a Signature přicházejí s hodinkami na ocelovém pásku, které je zajištěno sponou s motýlkem a dvojitým zámkem. Uzavření motýla je při zavření neviditelné a vytváří iluzi bezešvého pruhu. Je také mimořádně bezpečný a zabraňuje náhodnému pádu hodinek z vašeho zápěstí. Celý pásek na hodinky je vyroben z nerezové oceli 316L, nazývané také „chirurgická“ ocel. Naše hodinky lze snadno upravit v pohodlí domova pomocí speciálního nástroje, který je součástí každých hodinek.
Rozdíly hodinek Paul Rich #4
Kolekce Star Dust se vyrábí s avanturínovým číselníkem. Avanturín je forma křemene smíchaná s drahými kameny, jako je zlato, aby kámen získal jedinečný vzhled a vykreslil krásu noční oblohy.

O značce Paul Rich:

  • Začalo to jako samostatný stojan v Masison Avenue pop-up obchodě, vyrostli jsme do plnohodnotné značky určující životní styl. Bohatý a luxusní vzhled byl vřele přijat zákazníky z celého světa. Avšak New York je místo, kde značka Paul Rich vznikla, a proto je inspirována právě jeho velkolepostí. Vytříbený styl, kterému neodoláte. Objevte svět, ve kterém existuje kvalita bez kompromisů, styl a funkčnost za přijatelnou cenu. Hodinky Paul Rich můžete nosit při každé příležitosti. Nezklamou vás a přizpůsobí se perfektně vašemu stylu, ať už k nim oblečete něco formálního nebo naopak ležérního.
Parametry
Druh strojku Automatický - dobíjí se pohybem ruky
Barva pásku Stříbrná
Barva pouzdra Stříbrná
Druh pásku Nerezová ocel
Velikost pouzdra 43 mm
Vodotěsnost 5 ATM
Vyměnitelný pásek Ano
Chronograf Ne
Délka pásku 23,5 cm
Záruka 2 roky