Aurifo je autorizovaný prodejce hodinek Louis XVI. Všechny hodinky jsou zasílány v krabičce Louis XVI s manuálem a 2letou zárukou. Zboží nakupujeme přímo od výrobce a proto můžeme zaručit jeho 100% originalitu. Nakupujte s důvěrou.

V roce 2012, kdy jsme poprvé chtěli vkročit do hodinářského byznysu, nám zasvěcení radili, abychom to nedělali. Nesdíleli naši vizi a řekli nám, že uspět mohou pouze prestižní značky s několika desetiletími zkušeností na trhu. Nenechali jsme se jimi odradit a šli za svým snem vybudovat si vlastní značku hodinek. Chtěli jsme sdílet naši vášeň pro hodinky s lidmi po celém světě.

Protože jsme neměli to štěstí, že jsme se narodili do dynastie hodinářských značek, začali jsme se nořit hluboko do historie hodinek. Příběh krále Ludvíka XVI., skutečného fanatika do hodinek, nám připadal obzvláště zajímavý. Byl posledním panovníkem Francie a hodinky ho hluboce fascinovaly. Když byl ve stresu, rád se uklidnil rozebíráním a opětovným skládáním hodinek. Pověřil také skvělého hodináře Abrahama Louise Bregueta, aby pro něj a jeho manželku vytvořil speciální hodinky. Jeho příběh a jeho láska k hodinkám se nám zdály natolik fascinující, že jsme se na jeho počest rozhodli pojmenovat naši značku hodinek.