Aurifo je autorizovaný prodejce hodinek Paul Rich. Všechny hodinky jsou zasílány v krabičce Paul Rich s manuálem a 2letou zárukou. Zboží nakupujeme přímo od výrobce a proto můžeme zaručit jeho 100% originalitu. Nakupujte s důvěrou.

Společnost Paul Rich byla založena v roce 2017 a je výrobcem odborně zpracovaných hodinek. Hodinky kombinují americké myšlení s evropským srdcem a jsou určeny pro dobrodruhy, vizionáře a objevitele. Chceme, aby si naše hodinky našly cestu k těm, kteří si chtějí užít den. Díky pečlivému řemeslnému zpracování, prvotřídním materiálům a promyšlenému designu, který je odlišuje od ostatních, poznáte tyto všestranné a odvážné kousky kdekoli. Hodinky Paul Rich jsou tu, aby vám pomohly chopit se příležitostí a čelit výzvám.

Vždy míříme vysoko. Víme, že tato snaha uspět je něco, co máme společné. Společnost Paul Rich se zrodila z vášně pro tvorbu, pro dosahování neznámého - a tuto ctižádost rozpoznáváme i u vás. Naše hodinky jsou vytvářeny s ohledem na všestrannost a množství stylů a barev vybízí k experimentování. V hodinkách Paul Rich vám dáváme svobodu vyjádřit se. Naše hodinky jsou nejen vizuálně působivé, ale také pečlivě promyšlené a výjimečně vyrobené z prvotřídních materiálů. Kvalita designu je pro nás nejvyšší prioritou.