Aurifo je autorizovaný prodejce hodinek Phoibos. Všechny hodinky jsou zasílány v krabičce Phoibos s manuálem a 2letou zárukou. Zboží nakupujeme přímo od výrobce a proto můžeme zaručit jeho 100% originalitu. Nakupujte s důvěrou.

Jsme Ethan Guo a Emily Feng, mladý pár, který velmi miluje cestování. V roce 2014 jsme podnikli výlet do Řecka, které nás láká jeho bohatá historie a nádherná krajina. Inspirováni naší návštěvou jsme v roce 2016 založili vlastní značku hodinek: PHOIBOS. Jméno PHOIBOS pochází ze starověké řecké mytologie a je druhým jménem boha světla a slunce, Apollóna. Význam PHOIBOS je „jasný, zářící“. Naší filozofií designu je, že hodinky mohou být nástrojem a přitom vypadat elegantně!

Snažíme se vyrábět hodinky té nejvyšší kvality. Používáme pouze švýcarské strojky quartz a švýcarské nebo japonské automatické strojky vyrobené rukama řemeslníků. Hodinky PHOIBOS jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhou životnost a odolávaly nejnáročnějším reálným podmínkám. Od roku 2019 jsou všechny naše hodinky PHOIBOS vyráběny velmi kvalitním hongkongským výrobcem hodinek.