Tyto podmínky předobjednávky („Podmínky“) upravují předobjednávky („Předobjednávky“) pro STABLE TRADE s.r.o. (dále jen „Společnost“) pro Produkty (jak je definováno níže). Před odesláním předobjednávky si tyto podmínky pečlivě přečtěte. Odesláním předobjednávky souhlasíte s těmito podmínkami.

1. REGISTRACE PŘED OBJEDNÁVKEM

Při předobjednávce produktů budete požádáni o poskytnutí určitých informací, jako je adresa a fakturační údaje. Prohlašujete a zaručujete, že všechny tyto informace jsou správné a musíte zajistit, aby tyto informace byly aktualizovány. Společnost nenese žádnou odpovědnost za nepřesné nebo pozdější zastaralé informace a není povinna hledat správné kontaktní nebo přepravní informace. Informace můžete kdykoli před odesláním produktu aktualizovat zasláním e-mailu na adresu info@aurifo.com.

2. PLATBA

Bude vám účtována v době objednání. Zadáním předobjednávky výslovně souhlasíte s tím, aby společnost fakturovala způsob platby, který jste v tuto chvíli zadali. Kupní cena zahrnuje dovozní cla, daně a další vládní poplatky, za které nesete odpovědnost.

3. DOPRAVA

Očekává se, že produkty budou připraveny k odeslání v den uvedený na stránce produktu při objednání, s výhradou přiměřených zpoždění při výrobě a / nebo dodání. Toto datum je pouze odhad a podléhá změnám a společnost nezaručuje, že bude schopen produkt odeslat v předpokládané datum. V důsledku toho společnost STABLE TRADE s.r.o. v případě zpoždění a nedodržení předpokládaného data expedice a / nebo uvedení produktu na trh, neodpovídá za žádné škody, které by mohly být způsobeny zpožděním, a není povinen poskytovat žádné slevy, vrácení peněz nebo kredity způsobené takovým zpožděním, s výjimkou případů uvedených v těchto podmínkách udělit. Produkty budou odeslány v pořadí, v jakém společnost obdrží vaši předobjednávku. Přeprava probíhá od pondělí do pátku, s výjimkou svátků, není-li uvedeno jinak.

4. ZRUŠENÍ

Pokud chcete objednávku zrušit a získat vrácení peněz, kontaktujte nás ohledně žádosti o vrácení peněz. Každá žádost o vrácení peněz bude zpracována případ od případu.

Počkejte 30 pracovních dnů od data úplné žádosti o vrácení peněz. S vaší předobjednávkou výslovně souhlasíte s tím, že STABLE TRADE s.r.o. bude účtovat plnou cenu produktů v té době.

5. ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost STABLE TRADE s.r.o. ODMÍTÁ JAKÉKOLI VÝSLOVNÉ NEBO IMPLIKOVANÉ ZÁRUKY.  DOKONČENÍM OBJEDNÁVKY  SOUHLASÍTE S TÍM, ŽE PRODUKT, JEHO NÁVRH A TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY JSOU AKTUÁLNĚ V ROZVOJI A ŽE KONEČNÝ VÝROBEK SE MŮŽE LIŠIT.  Pokud nejste spokojeni s konečnou verzí produktu pro jakýkoliv důvod, můžete objednávku zrušit viz odstavec 4.

6. ZMĚNY PODMÍNEK

Společnost STABLE TRADE s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky z jakéhokoli důvodu nebo bez důvodu. Budeme vás informovat o všech významných změnách a pokud nejste s těmito změnami spokojeni, je jediným a výhradním prostředkem zrušení rezervace, jak je popsáno v části 4 výše.