Všechny objednávky lze zrušit pouze do 1 hodiny od dokončení objednávky. Naše podpora funguje od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00 Pokud byla vaše objednávka zaplacena a potřebujete ji změnit nebo zrušit, musíte nás v této lhůtě kontaktovat. Tým podpory nefunguje nepřetržitě a nemůže objednávku zrušit mimo výše uvedený časový rámec. Jsme připojeni k automatizovanému systému správy skladu a aktivně nesledujeme tok objednávek.

Víkendové objednávky lze zrušit v pondělí do 10:00.

Pokud nejste s nákupem spokojeni a položku jste NEPOUŽÍVALI, můžete nám ji vrátit. Pokud však dojde ke ztrátě nebo k poškození položky při přepravě, nejsme za to zodpovědní. Náklady na vrácení zboží do našeho skladu nebudou vráceny.

Nepřijímáme POUŽITÉ produkty. Které produkty bereme jako použité? Výrobky, které jste nosili nebo rozbalili z originálního obalu výrobce ( fólie na hodinkých ). Pokud nám zašlete produkty použité tímto způsobem k vrácení, nebude vám vrácena žádná částka a položky vám budou zaslány zpět!

Pokud nám zašlete nepoužitý a nerozbalený produkt (tj. Původní fólie na hodinkách), můžete očekávat vrácení peněz do 5–10 pracovních dnů od vrácení balíčku. V mnoha případech však dostanete náhradu rychleji. Pokud jste zaplatili prostřednictvím služby PayPal, obdržíte náhradu na kartu, kterou jste zaplatili, nebo na váš účet PayPal.

Zrušení smlouvy

Pokud chcete odstoupit od kupní smlouvy, zašlete nám prosím následující dokumenty:

Faktura - doklad o nákupu
Křestní jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Adresa
Číslo bankovního účtu k úhradě kupní ceny
Z jakého důvodu zasíláte zboží zpět (volitelně)
Podpis
Datum
Tyto dokumenty vložte do balíčku nebo je odešlete elektronicky e-mailem na adresu info@aurifo.com.

Zašlete zboží na adresu:
Adresát: Aurifo.com
E-mail: info@aurifo.com
Telefon: 732 994 818
Ulice: Brněnská 4, Jihlava
Poštovní směrovací číslo: 586 01
Česká republika

Pokud je zboží zasláno na jinou než výše uvedenou adresu, zboží nemusí být doručeno.

Možnost platby přes PayPal

Přes PayPal můžete platit kartou nebo také přímo přes Váš PayPal účet. Platba se připíše okamžite.

Kvalitní zákaznická podpora

Rychlá expedice objednávek, máte přehled o stavu zpracování vaší objednávky a poté o stavu doručení, rychlé odpovědi na Vaše dotazy a komentáře.

Nakupujete u české firmy

Nakupujete u české firmy a ne u zahraničního překupníka. Nemusíte se tedy bát případných problémů s vrácením zboží, reklamací nebo dodávkou zboží.