Všechny objednávky lze zrušit pouze do 1 hodiny od dokončení objednávky. Naše podpora funguje od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00 Pokud byla vaše objednávka zaplacena a potřebujete ji změnit nebo zrušit, musíte nás v této lhůtě kontaktovat. Tým podpory nefunguje nepřetržitě a nemůže objednávku zrušit mimo výše uvedený časový rámec. Jsme připojeni k automatizovanému systému správy skladu a aktivně nesledujeme tok objednávek.

Víkendové objednávky lze zrušit v pondělí do 10:00.

Pokud nejste s nákupem spokojeni a položku jste NEPOUŽÍVALI, můžete nám ji do 14 dnů vrátit. Pokud však dojde ke ztrátě nebo k poškození položky při přepravě, nejsme za to zodpovědní. Náklady na vrácení zboží do našeho skladu nebudou vráceny.

Nepřijímáme POUŽITÉ produkty. Které produkty bereme jako použité? Výrobky, které jste nosili nebo rozbalili z originálního obalu výrobce ( fólie na hodinkách ). Pokud nám zašlete produkty použité tímto způsobem k vrácení, nebude vám vrácena žádná částka a položky vám budou zaslány zpět!

Pokud nám zašlete nepoužitý a nerozbalený produkt (tj. Původní fólie na hodinkách), můžete očekávat vrácení peněz do 5–10 pracovních dnů od vrácení balíčku. V mnoha případech však dostanete peníze rychleji. Pokud jste zaplatili prostřednictvím služby PayPal, obdržíte náhradu na kartu, kterou jste zaplatili, nebo na váš účet PayPal. Pokud jste platili on-line platební kartou, peníze Vám budou vráceny na platební kartu, ze které byla úhrada provedena.

Zrušení smlouvy

Pokud chcete odstoupit od kupní smlouvy, zašlete nám prosím následující dokumenty:

Faktura - doklad o nákupu:
Křestní jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Adresa:
Číslo bankovního účtu k úhradě kupní ceny:
Z jakého důvodu zasíláte zboží zpět (volitelně):
Podpis:
Datum:
Pokud chcete od kupní smlouvy odstoupit, pošlete nám tyto dokumenty elektronicky e-mailem na adresu info@aurifo.com ještě před odesláním zboží na naši adresu.

Zašlete zboží na adresu:
Adresát: Aurifo.com ( David Fila )
E-mail: info@aurifo.com
Telefon: +420 732 994 818
Ulice: Havlíčkova 111, 586 01 Jihlava
Česká republika

Pokud je zboží zasláno na jinou než výše uvedenou adresu, zboží nemusí být doručeno.