Jaký je postup výměny zboží?

Vytiskněte si prosím tento dokument --> formulář pro výměnu zboží poté vyplňte vložte do balíčku se zbožím a zašlete na adresu: Brněnská 4, 586 01 Jihlava.

Jak dlouho bude trvat výměna zboží?

Po příjmu zboží na náš sklad zboží zkontrolujeme a pokud bude nepoškozené, nepoškrábané a v původním obalu, tak Vám obratem zašleme požadované zboží na výměnu. Tento proces trvá maximálně 3 pracovní dny.

Co když si vyberu dražší produkt než jsem zakoupil/a?

Pokud vyberete dražší produkt než jste u nás zakoupili, tak nám rozdíl, který vznikne výměnou zboží můžete zaplatit při převzetí zboží nebo bankovním převodem. Výměna zboží na dobírku je rychlejší způsob. Je na Vás, který si vyberete.

Co když si vyberu levnější produkt než jsem zakoupil/a?

Pokud si vyberete zboží s nižší cenou než jste zakoupili, tak Vám rozdíl, který vznikne výměnou zboží uhradíme bankovním převodem na Váš bankovní účet. Tento proces trvá maximálně 3 pracovní dny.

Možnost platby přes PayPal

Přes PayPal můžete platit kartou nebo také přímo přes Váš PayPal účet. Platba se připíše okamžite.

Kvalitní zákaznická podpora

Rychlá expedice objednávek, máte přehled o stavu zpracování vaší objednávky a poté o stavu doručení, rychlé odpovědi na Vaše dotazy a komentáře.

Nakupujete u české firmy

Nakupujete u české firmy a ne u zahraničního překupníka. Nemusíte se tedy bát případných problémů s vrácením zboží, reklamací nebo dodávkou zboží.